Захворіло у світі
30,513,096
Померло у світі
951,994
Вилікувалось у світі
20,781,642
Захворіло в Україні
172,712
Померло в Україні
3,516
Вилікувалось в Україні
76,754
Акціонери розглянуть питання щодо докапіталізації Промінвестбанку

Акціонери розглянуть питання щодо докапіталізації Промінвестбанку

Збільшення статутного капіталу банку планується шляхом приватного розміщення додаткових акцій за рахунок додаткових внесків акціонерів

Акціонери Промінвестбанку на зборах 27 квітня планують розглянути питання щодо докапіталізації банку.

Про це повідомив банк у системі розкриття інформації НКЦПФР, пише «Інтерфакс».

Згідно з повідомленням Промінвестбанку, до порядку денного зборів акціонерів включено питання щодо збільшення статутного капіталу банку шляхом приватного розміщення додаткових акцій існуючої номінальної вартості за рахунок додаткових внесків акціонерів.

Нагадаємо, 15 березня 2017 року Нацбанк на виконання рішення РНБО заявив про розробку механізму реалізації санкцій щодо п’яти банків походженням з РФ. До списку входив і Промінвестбанк.

22 березня було оприлюднено відповідну постанову НБУ про забезпечення реалізації санкцій, застосованих до цих банків.

А вже 23 березня на брифінгу Катерина Рожкова, заступник голови НБУ, звернулася до правоохоронців від імені Нацбанку із закликом відреагувати на планомірне блокування роботи українських банків з державним російським капіталом. За її словами, тиск здійснюють «агресивно налаштовані групи людей», оскільки це знижує довіру до української банківської системи і загрожує її стабільності.

Зазначимо, Промінвестбанк заснований у 1992 році. Його найбільшим акціонером на 1 січня 2017 року був Внешекономбанк (99,7151%). Згідно з даними НБУ, на 1 січня 2017 року за розміром загальних активів Промінвестбанк займав 11-е місце (34,324 млрд грн) серед 93 банків, що діяли в Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті