Акціонери розглянуть питання щодо докапіталізації Промінвестбанку

Акціонери розглянуть питання щодо докапіталізації Промінвестбанку

Збільшення статутного капіталу банку планується шляхом приватного розміщення додаткових акцій за рахунок додаткових внесків акціонерів

Акціонери Промінвестбанку на зборах 27 квітня планують розглянути питання щодо докапіталізації банку.

Про це повідомив банк у системі розкриття інформації НКЦПФР, пише «Інтерфакс».

Згідно з повідомленням Промінвестбанку, до порядку денного зборів акціонерів включено питання щодо збільшення статутного капіталу банку шляхом приватного розміщення додаткових акцій існуючої номінальної вартості за рахунок додаткових внесків акціонерів.

Нагадаємо, 15 березня 2017 року Нацбанк на виконання рішення РНБО заявив про розробку механізму реалізації санкцій щодо п’яти банків походженням з РФ. До списку входив і Промінвестбанк.

22 березня було оприлюднено відповідну постанову НБУ про забезпечення реалізації санкцій, застосованих до цих банків.

А вже 23 березня на брифінгу Катерина Рожкова, заступник голови НБУ, звернулася до правоохоронців від імені Нацбанку із закликом відреагувати на планомірне блокування роботи українських банків з державним російським капіталом. За її словами, тиск здійснюють «агресивно налаштовані групи людей», оскільки це знижує довіру до української банківської системи і загрожує її стабільності.

Зазначимо, Промінвестбанк заснований у 1992 році. Його найбільшим акціонером на 1 січня 2017 року був Внешекономбанк (99,7151%). Згідно з даними НБУ, на 1 січня 2017 року за розміром загальних активів Промінвестбанк займав 11-е місце (34,324 млрд грн) серед 93 банків, що діяли в Україні.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло