Львівське очищення: п’ять обласних міст звільняються від сміття
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Львівське очищення: п’ять обласних міст звільняються від сміття

Львівська міська рада підписала договори на вивезення 1900 тонн відходів

Перевантаженими в місті Львів залишаються 165 контейнерних майданчиків з 1237. Питання щодо вивезення сміття зі Львова до кінця не вирішується на державному рівні. Міський голова наголошує: вирішення проблеми поводження з ТПВ – це  проблема держави. В області сталася техногенна біда, заявляє Садовий.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Львівської міської ради у понеділок, 27 березня.

Мер Львова Андрій Садовий заявив журналістам, що всі договори підписані на невеликі терміни, в той час, коли Львів потребує довгострокових домовленостей з приводу вивезення відходів.

«Кожного дня ми продукуємо 600 тонн сміття. Ситуацію треба вирішувати. Треба розблокувати полігони, щоби була можливість вивозити сміття, щоб по 1-2 машини розвезти по інших полігонах, щоб була системніша робота», – наголошує міський голова.

Він переконаний: у обласної ради, обласної адміністрації і міста має бути спільна позиція.

«Вони повинні нам надати ділянку, яка буде 100% готова, щоб там побудувати полігон. Місто самостійно не може вирішувати питання за межами міста. Це – проблема і міста, і області. Відрапортувати, що ми на завтра розчистимо, а післязавтра знову з’являється накопичення, знову з’являються проблеми – це не є вирішення ситуації. Тому ситуація критична», – резюмував Садовий.

Як повідомлялося раніше, 27 січня прем’єр України Володимир Гройсман був присутній на засіданні комісії з надзвичайних ситуацій ЛОГА. Після цього Львову передали земельну ділянку для збуту твердих побутових відходів площею 125 га.

Нагадаємо, у березні співробітники Нацполіції зафіксували 21 факт перевезення сміття з Львівської області в інші регіони країни від жовтня 2016-го. У кожному з цих випадків водії сміттєвозів намагалися вивантажити сміття в непередбачених для цього місцях. у Вінницькій області було виявлено три таких вантажівки, у Дніпропетровській – одинадцять. Кожен з цих автомобілів перевозив 15 тонн сміття.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло