Facebook дозволить вам зв’язатися з вашим депутатом

Facebook дозволить вам зв’язатися з вашим депутатом

Новий додаток знайде чиновників і депутатів, які представляють ваш округ

Facebook дозволить вам зв’язатися з вашим депутатом
Майк Пенс, віце-президент США
Фото Official White House Photo by Myles Cullen

Засновник соцмережі Facebook Марк Цукерберг сьогодні, 27 березня, представив запуск нового інструменту в соцмережі, завдяки якому можна буде підвищити свою соціальну активність. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Town Hall ─ новий сервіс, призначений для того, аби ви могли знайти чиновників і депутатів, які закріплені за вашим районом (округом).

Наприклад, користувач із Сан-Франциско легко зможе відшукати конгресменів і сенаторів, знайти міністрів і людей у адміністрації президента, які є вихідцями з цього міста чи округу. На початковому етапі інструмент працюватиме в тестовому режимі тільки в США. Згодом очікується його поширення у інших країнах.

«Побудова спільноти активних громадян означає створення нових інструментів, які допоможуть людям долучатися до свідомої і вдумливої громадської активності, ─ написав Цукерберг. ─ Перший етап – це знати, хто пильнує твої інтереси і як зробити так, щоб твій голос почули у прийнятті рішень, які впливають на твоє життя».

«Чим більше ти долучаєшся до політичних процесів ─ тим більше помічаєш, що ти на них впливаєш, ─ стверджує засновник соцмережі. ─ Це твій зв’язок із суспільством і демократія, і саме на цьому ми сфокусовані у Facebook».

Як працює Town Hall

1. Знайти вкладку додатка в налаштуваннях сторінок Facebook або перейти до facebook.com/townhall.

2. Ввести свою адресу проживання. Це дозволить вам побачити, які представники знаходяться у вашому районі.

3. Переглянути список представників. Ви можете слідкувати за їх Facebook-сторінками, щоб побачити оновлення в стрічці новин. Ви також можете натиснути «контакт» для зв’язку з ними.

4. Додаток дозволяє телефонувати, відправляти повідомлення, електронну пошту і перейти на сторінку Facebook кожного представника в списку.

Повідомлення надсилаються через Facebook Messenger.

Нагадаємо, компанія Google розробляє програму, яка дозволить обробляти фотографію декільком людям одночасно. Задумка полягає в тому, що люди в соцмережі зможуть створювати групи й викладати там фото, й за допомогою нового фоторедактора одночасно вносити зміни в картинку.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло