У Білому домі підтвердили, що зять Трампа контактував із росіянами

У Білому домі підтвердили, що зять Трампа контактував із росіянами

Радник Трампа в питаннях зовнішньополітичної діяльності погодився розповісти про свої зустрічі з росіянами

У Білому домі підтвердили, що зять Трампа контактував із росіянами
Фото North Charleston/flickr

Представники російського Внєшекономбанку підтвердили контакти з зятем Дональда Трампа Джаредом Кушнером, про що повідомляє Reuters.

Комітет Сенату, який проводить розслідування втручання Росії у вибори 2016 року, хоче допитати 36-річного Кушнера, чоловіка доньки Трампа ─ Іванки, щодо його зв’язків із росіянами. Кушнер, який крім того є радником президента Трампа, попередньо дав свою згоду на допит. Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на прес-секретаря Білого дому Шона Спайсера.

«Протягом усієї передвиборної кампанії Кушнер офіційно контактував з іноземними урядами і посадовими особами. З огляду на цей факт, він добровільно зголосився поговорити з членами сенатського комітету, проте ще не отримав жодного повідомлення про зустріч», ─ уточнив Спайсер.

У повідомленні Внєшекономбанку зазначається, що в рамках презентації нової стратегії керівники зустрічалися з представниками фінустанов Європи, Азії та США. Це були зустрічі з представниками найбільших банків і бізнес-структур у США, в тому числі з керівником Kushner Companies Джаредом Кушнером.

Банк не уточнив, де і коли конкретно була зустріч. Кушнер поки що не прокоментував це повідомлення.

Внєшекономбанк перебуває під санкціями США після анексії Москвою Криму в 2014 році.

Раніше в Білому домі визнали, що Кушнер разом з екс-радником Трампа з національної безпеки Майклом Флінном зустрічалися з російським послом у США Сергієм Кисляком. Зустріч відбулася в нью-йоркській вежі Trump Tower в грудні минулого року, ще до офіційного вступу Кушнера на посаду. Майкл Флінн після підтвердження факту зустрічей з російським послом й гучного скандалу подав у відставку.

Як писав Mind, Джаред Кушнер укладе угоду з китайською компанією, пов’язаною з комуністами. Прибутки від угоди складуть $400 млн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло