Екс-генпрокурор Шокін подав позов до ВАСУ

Екс-генпрокурор Шокін подав позов до ВАСУ

Шокін вимагає визнати постанову ВР та указ Петра Порошенка незаконною

Екс-генпрокурор Шокін подав позов до ВАСУ
Фото УНIАН

Колишній генеральний прокурор України Віктор Шокін повідомив про свій намір відновитися на посаді. В базі ВАСУ позов вже внесений до списку розгляду справ.

За даними ВАСУ, Шокін вимагає визнати постанову ВР України та указ Петра Порошенка незаконними та скасувати рішення щодо його звільнення.

Слухання справи призначено на 15:30 10 квітня. Розгляд відбудеться за участі судді В.М. Мороза. Відповідач – президент України Петро Олексійович Порошенко та Верховна Рада України.

Позивач вимагає скасувати указ президента № 124/2016 про звільнення Шокіна з адміністративної посади від 3 квітня 2016 року.

В указі Порошенка №269/2016 за 23 червня 2016 рік додано доповнення: «Внести до Указу Президента України від 3 квітня 2016 року № 124 «Про звільнення В. Шокіна з посади Генерального прокурора України» зміну, доповнивши його текст словами «згідно з поданою ним заявою».

Нагадаємо, 29 березня  2016 року рішення ВР України про відставку Шокіна підтримали 289 депутатів на засіданні парламенту.

Рішення підтримали «Народний фронт», «Самопоміч», «Батьківщина», «Радикальна партія» та «Блок Петра Порошенка».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло