Австрія хоче відмовитися від прийому біженців

Австрія хоче відмовитися від прийому біженців

Керівництво країни вважає, що вже виконало норму щодо кількості прийнятих мігрантів

Австрія хоче відмовитися від прийому біженців
Фото C.Martens/Deutsche Welle

Уряд Австрії має намір вийти з угоди щодо розподілу біженців між країнами Євросоюзу. Про це повідомляє Reuters.

Канцлер Австрії Крістіан Керн вважає, що Австрія вже виконала свої зобов'язання з прийому біженців: «Ми вважаємо, що для Австрії необхідно зробити виняток, оскільки наша країна вже виконала свої зобов'язання. Ми обговоримо це з Європейською комісією», ─ сказав Керн.

Єврокомісія повідомила, що цінує внесок Австрії під час міграційної кризи. Проте рішення щодо розподілу біженців між країнами Європи має прийматись усіма країнами-учасницями.

Представник Єврокомісії Наташа Берто прокоментувала позицію Австрії: «Ми очікуємо, що Австрія виконає зобов'язання, взяті на себе у зв'язку з рішеннями Ради ЄС, і почне прийом біженців у рамках плану щодо їх розподілу. Звісно, жодна країна в односторонньому порядку не може вийти з обов'язкового рішення Ради ЄС».

Слід зазначити, що подібну з Австрією позицію щодо мігрантів мають такі країни, як Польща та Угорщина.

Нагадаємо, у зв'язку з міграційною кризою країни Євросоюзу у вересні 2015 року домовилися полегшити становище Греції та Італії, на територію яких прибуває основна маса біженців, і забрати у них для розселення по інших країнах ЄС 160 000 біженців.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло