Захворіло у світі
58,696,029
Померло у світі
1,388,724
Вилікувалось у світі
37,512,163
Захворіло в Україні
635,689
Померло в Україні
11,075
Вилікувалось в Україні
291,060
Сбербанк скасував всі обмеження на використання корпоративних карток

Сбербанк скасував всі обмеження на використання корпоративних карток

Всі його українські відділення розблоковані

«З 28.03.2017 року скасовуються всі раніше встановлені добові ліміти на здійснення операцій з використанням корпоративних карток, а саме: на операції зі зняття готівки з карткових рахунків; на будь-які безготівкові операції з карткових рахунків», – йдеться у заяві, розміщеній прес-службою Сбербанку в Україні.

Прес-служба фінустанови також повідомила, що «всі відділення українського дочірнього банку Сбербанку Росії вже розблоковані».

«На даний час розблоковані всі відділення банку. Два з них – у Києві та Запоріжжі – готуються до відновлення обслуговування клієнтів, і завтра [в середу. – ред.] відкриються у штатному режимі. Відділення банку в Дніпрі вже працює, – йдеться у повідомленні. – Всі інші відділення Сбербанку працюють в штатному режимі, у тому числі – в Сумах і Вінниці, які було розблоковано раніше».

Зазначимо, в ніч на 28 березня Сбербанк Росії оголосив про продаж 100% акцій українського дочірнього банку консорціуму інвесторів, куди увійдуть латвійський Норвік банк та білоруська приватна компанія. За словами представників банку, закриття угоди очікується у першому півріччі 2017-го, після отримання схвалень угоди фінансовими і антимонопольними регуляторами відповідних юрисдикцій, включаючи Латвію та Україну.

Водночас Національний банк України поки ще не отримав жодного офіційного повідомлення від потенційних інвесторів щодо купівлі ПАТ «Сбербанк».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті