«Укроборонпром»: Поставки українських БТР у Таїланд продовжаться

«Укроборонпром»: Поставки українських БТР у Таїланд продовжаться

Вихід на ринок Таїланду для української техніки відкритий

Державний концерн «Укроборонпром» в офіційному повідомленні на своєму сайті заявив, що інформація про те, що Таїланд більше не буде співпрацювати з Україною в плані закупівлі військової техніки, не відповідає дійсності.

«Військова техніка виробництва «Укроборонпром», а саме бронетранспортери БТР-4Е, успішно пройшла процес стандартизації і може буде закуплена Королівською Тайською Армією. Разом з цим, Таїланд здійснив стандартизацію різних видів техніки з метою забезпечення нею різних підрозділів своєї армії. Нині триває переговорний процес щодо закупівлі БТР-4Е Королівською Армією Таїланду, відповідне рішення буде прийнято протягом 2017-2018 років», ─ стверджується в заяві концерну.

Таїланд є стратегічним партнером України та одним із основних іноземних експлуатантів вітчизняної військової техніки. За більш ніж десятирічну співпрацю Королівська Тайська Армія закупила та успішно експлуатує понад 200 одиниць військової техніки українського виробництва, акцентують фахівці «Укроборонпрому», зауваживши, що досі жодних скарг на якість техніки не надходило.

Також у заяві згадується про нещодавні масштабні навчання в Таїланді із залученням техніки українського виробництва. Танки і бронетранспортери виробництва «Укроборонпрому» показали дуже гарні результати та були високо оцінені керівництвом Королівської Тайської Армії, наголошується в заяві.

При цьому не вказано жодної конкретики щодо майбутніх закупівель Таїландом української техніки, і також не кометується факт укладення угоди з Китаєм щодо постачання схожих БТР.

Нагадаємо, Армія Таїланду підписала контракт із китайським об'єднанням Norinco на придбання 34 китайських БТР ZBL09, які є аналогами українських БТР-3Е.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло