facebook.com
mind
Уряд вирішить проблеми нелегального видобутку бурштину – Гройсман

Уряд вирішить проблеми нелегального видобутку бурштину – Гройсман

Прем'єр ініціює розробку нового законодавства, яке дозволить публічно та відкрито займатися видобутком сонячного каменю

Уряд вирішить проблеми нелегального видобутку бурштину – Гройсман
Фото: pixabay.com

Український уряд разом з органами місцевого самоврядування ініціює розробку нового прозорого законодавства, що дозволить нарешті закрити можливості для нелегального видобутку бурштину.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, спілкуючись із пресою під час поїздки у Житомирську область.

«Уряд ухвалив рішення, щоб у кооперації з місцевим самоврядуванням, державними органами влади скооперувати цю роботу і зробити її абсолютно публічною», – заявив Володимир Гройсман.

Найголовніше, на думку прем’єра, розробити нове прозоре законодавство, щоб у державі можна було відкрито та чесно займатися видобутком сонячного каменю. Це неабияк важливо як для державного, та і для місцевих бюджетів.

Він нагадав, що у Верховній Раді не раз намагалися ухвалити необхідні рішення, щоб припинити злочинну діяльність так званої «бурштинової мафії», яку прем’єр назвав «великою проблемою».

Однак законодавчі зміни не були прийняті, і це дозволяє ділкам «й надалі займатися тим, чим займаються». До того ж, констатував Гройсман, рейди на місця незаконного видобутку бурштину правоохоронних структур не мають жодного ефекту.