Уряд вирішить проблеми нелегального видобутку бурштину – Гройсман

Уряд вирішить проблеми нелегального видобутку бурштину – Гройсман

Прем'єр ініціює розробку нового законодавства, яке дозволить публічно та відкрито займатися видобутком сонячного каменю

Уряд вирішить проблеми нелегального видобутку бурштину – Гройсман
Фото: pixabay.com

Український уряд разом з органами місцевого самоврядування ініціює розробку нового прозорого законодавства, що дозволить нарешті закрити можливості для нелегального видобутку бурштину.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, спілкуючись із пресою під час поїздки у Житомирську область.

«Уряд ухвалив рішення, щоб у кооперації з місцевим самоврядуванням, державними органами влади скооперувати цю роботу і зробити її абсолютно публічною», – заявив Володимир Гройсман.

Найголовніше, на думку прем’єра, розробити нове прозоре законодавство, щоб у державі можна було відкрито та чесно займатися видобутком сонячного каменю. Це неабияк важливо як для державного, та і для місцевих бюджетів.

Він нагадав, що у Верховній Раді не раз намагалися ухвалити необхідні рішення, щоб припинити злочинну діяльність так званої «бурштинової мафії», яку прем’єр назвав «великою проблемою».

Однак законодавчі зміни не були прийняті, і це дозволяє ділкам «й надалі займатися тим, чим займаються». До того ж, констатував Гройсман, рейди на місця незаконного видобутку бурштину правоохоронних структур не мають жодного ефекту.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло