Україна – знову в очікуванні золотого дощу

Україна – знову в очікуванні золотого дощу

ЄС та МВФ пообіцяли Петру Порошенку нові транші фіндопомоги

Україна – знову в очікуванні золотого дощу
Фото: pixabay.com

У першій половині квітня Україна очікує на 600 млн євро макрофінансової допомоги з боку Євросоюзу та на $1 млрд від МВФ. Про це заявив президент України після зустрічі в рамках робочого візиту на Мальту з главою Єврокомісії Жаном-Клодом Юнкером та канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

Через Facebook про це повідомив прес-секретар президента Святослав Цеголко.

«У першій половині квітня Україна очікує на 600 мільйонів макрофінансової допомоги з боку Євросоюзу та 1 мільярд МВФ. – Президент після зустрічі з Юнкером і Меркель», – написав Цеголко.

На офіційному сайті президента прес-служба також розмістила оголошення з цього приводу.

Петро Порошенко наголошує, йдеться у заяві, що наступний транш міжнародної макрофінансової допомоги Україні сприятиме стабілізації бюджету держави та посиленню золотовалютних резервів.

«Я маю велику приємність повідомити новину, що наступного тижня, з 3 по 7 квітня, на рахунки України має надійти, нарешті, 600 млн євро макрофінансової допомоги», – цитує Петра Порошенка прес-служба.

«Крім того, на понеділок призначене засідання правління МВФ, де також буде ухвалено рішення про надання нам траншу в $1 млрд», – зазначив президент, і наголосив, що це значно посилить золотовалютні резерви країни й бюджетну стабільність держави.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло