У Борисполі виявили розкрадання на 30 млн грн
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

У Борисполі виявили розкрадання на 30 млн грн

Гроші мали піти на будівництво насосно-фільтраційної станції

Бориспільська місцева прокуратура разом зі Службою безпеки України викрила розкрадання 30 млн грн менеджментом державного підприємства «Міжнародний аеропорт Бориспіль».

«Чиновники аеропорту уклали з комерційною структурою контракт вартістю понад 90 млн грн на будівництво насосно-фільтраційної станції паливно-мастильних матеріалів. Станція належить до об'єктів критичної інфраструктури, а її будівництво затверджено планом розвитку аеропорту Бориспіль», – йдеться в повідомленні прес-центру СБУ.

Наприкінці 2015 року менеджмент держпідприємства перерахував компанії понад 28 млн грн авансового платежу, але будівництво об'єкта досі не розпочато. Державні кошти через ряд фіктивних фірм виведені організаторами угоди в «тінь».

Під час обшуків у офісних приміщеннях аеропорту і комерційних структурах оперативники СБУ виявили печатки фіктивних фірм, комп'ютери з встановленими системами «Клієнт-Банк» і вилучили фінансову та бухгалтерську документацію, що свідчить про незаконне присвоєння грошей аеропорту Бориспіль.

Накладено арешт на рахунки комерційних підприємств, які були задіяні в проведенні фінансової операції. Відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло