Путін заборонив переказ коштів з РФ в Україну через іноземні платіжні системи

Путін заборонив переказ коштів з РФ в Україну через іноземні платіжні системи

Закон про заборону переказу коштів набув чинності

Президент Росії Володимир Путін підписав закон, який вводить заборону на грошові перекази в Україну через іноземні платіжні системи. Документ опубліковано на офіційному інтернет-порталі правової інформації.

Прийняті поправки в закон «Про національну платіжну систему» передбачають, що в разі введення з боку іноземної держави заборон щодо платіжних систем, оператори яких зареєстровані Центобанком РФ, транскордонний переказ може пройти тільки через оператора, підконтрольного російській юридичній особі. Норми закону будуть поширюватися тільки на грошові перекази, що проходять без відкриття банківського рахунку.

Нагадаємо, Держдума на засіданні 22 березня прийняла закон, який обмежує грошові перекази з РФ в іноземні держави за допомогою іноземних платіжних систем.

Зазначається, що документ спрямований на усунення негативних наслідків заборони на діяльність російських платіжних систем на території України.

Як повідомлялося, у жовтні 2016 року Україна заборонила діяльність шести російських платіжних систем: Anelik, Blizko, «Колибри» (ПАТ «Сбербанк России»), «Юнистрим», «Золотая Корона», «Международные денежные переводы Лидер».

А в листопаді в Україні заборонили користуватися системами Webmoney і Яндекс.Деньги.

Також ЗМІ писали, що 17 березня Держдума обмежила грошові перекази в Україну. Заборонено перерахування через WesternUnion і MoneyGramm.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло