Гройсман пропонує призначити Супрун міністром охорони здоров'я

Гройсман пропонує призначити Супрун міністром охорони здоров'я

З липня 2016 року Уляна Супрун виконуює обов'язки міністра охорони здоров'я

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман висловився за призначення в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун на посаду міністра охорони здоров'я.

«Я б хотів, щоб ми завершили консультації і я отримав підтримку українського парламенту для призначення виконуючого обов'язки міністра охорони здоров'я міністром охорони здоров'я», – сказав прем'єр журналістам після конференції «Професійна освіта і підготовка робітничих кадрів: сприяння соціально-економічному та регіонального розвитку України» в Києві у вівторок, 4 березня, передає «Інтерфакс».

27 липня 2016 року Уляну Супрун було призначено виконуючою обов'язки міністра охорони здоров'я Кабінетом міністрів.

Зазначимо, з ініціативи МОЗ з 1 квітня в Україні запрацювала програма реімбурсації (відшкодування) вартості лікарських засобів для лікування бронхіальної астми, діабету другого типу та серцево-судинних захворювань. 

3 квітня Міністерство охорони здоров'я заявило, що ініціює розробку мобільного додатку, який дозволить відстежувати наявність у аптеках лікарських засобів за програмою реімбурсації вартості ліків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло