Захворіло у світі
33,652,960
Померло у світі
1,007,922
Вилікувалось у світі
23,402,148
Захворіло в Україні
208,959
Померло в Україні
4,129
Вилікувалось в Україні
92,360
МОЗ створить мобільний додаток для відстеження ліків за програмою реімбурсації

МОЗ створить мобільний додаток для відстеження ліків за програмою реімбурсації

Програма реімбурсації запрацювала в Україні 1 квітня

З 1 квітня запрацювала програма реімбурсації (відшкодування) вартості лікарських засобів для лікування бронхіальної астми, діабету другого типу і серцево-судинних захворювань. На препарати для лікування трьох зазначених нозологій МОЗ мають бути встановлені оптово-відпускні ціни.

У понеділок, 3 квітня, передає «Інтерфакс», Міністерство охорони здоров'я заявило про те, що ініціює розробку мобільного додатку, який дозволить відстежувати наявність у аптеках лікарських засобів за програмою реімбурсації вартості ліків за трьома нозологіями – серцево-судинні захворювання, бронхіальна астма й діабет другого типу.

«Ми вже розмовляли з айтішниками, щоб розробити таку програму – мобільний додаток», – повідомила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун журналістам у Києві.

Супрун підкреслила, що до повноцінного запуску програми має пройти кілька днів. Зокрема, МОЗ збирається оприлюднити перелік торгових назв препаратів, розроблених на основі 21 МНН (міжнародна непатентована назва) які увійдуть до проекту. Даний перелік розробляється за заявами виробників.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті