Ахметов будує завод у Донецькій області
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Ахметов будує завод у Донецькій області

Холдинг HarvEast до 2017 року планує побудувати насіннєвий завод

Аграрний холдинг HarvEast, що входить до групи СКМ Ріната Ахметова, планує збудувати завод з доопрацювання насіння до кінця 2017 року. Про це повідомив директор холдингу Дмитро Скорняков.

«Цього року ми побудуємо новий завод. Оптимістичні плани щодо запуску – липень-серпень цього року», – сказав журналістам генеральний директор.

Потужність заводу складе 10 т доопрацювання насіння бобових і зернових культур на годину. 70% інвестицій у новий завод складуть власні кошти агрохолдингу. Для гібридизації HarvEast виділить 50 га, 20 з яких знаходяться в Донецькій області. Інвестиції в зазначений проект оцінені в $1500–2500 на гектар.

Раніше компанія володіла насіннєвим заводом, але втратила контроль над ним у результаті військових дій на сході України.

Холдинг HarvEast було створено 10 березня 2011 року на базі сільськогосподарських активів ПАТ «Маріупольський меткомбінат ім. Ілліча» (Донецька обл.).

Акціонерами HarvEast Holding є група «Систем кепітал менеджмент» і група «Смарт-холдинг».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло