Нацбанк виграв суд щодо стягнення майна на 287 млн грн

Нацбанк виграв суд щодо стягнення майна на 287 млн грн

Київський суднобудівний-судноремонтний завод був майновим поручителем по кредиту рефінансування «Фінанси та кредит»

НБУ заявив про перемогу у судовому процесі. Господарський суд Києва 4 квітня задовольнив позов Нацбанку і прийняв рішення про звернення стягнення на майно Київського суднобудівного-судноремонтного заводу, який виступав майновим поручителем по кредиту рефінансування банку «Фінанси та кредит».

Згідно незалежної оцінки, йдеться у повідомленні, вартість майна, на яке звертається стягнення, становить 287,3 млн грн.

Національний банк подав позов до майнового поручителя по кредиту рефінансування банку «Фінанси та кредит» ще у листопаді 2016 року. У грудні було порушено провадження у справі, яку НБУ виграв у квітні 2017 року.

НБУ відніс «Фінанси і кредит» до категорії неплатоспроможних 17 вересня 2015 року, після того як акціонер банку не зміг виконати свої письмові зобов’язання щодо підтримки ліквідності та нормативів банку в узгоджені терміни.

17 грудня 2015 року за пропозицією ФГВФО Нацбанк заявив про відкликання банківської ліцензії у Фінанси і кредит"цієї установи.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло