BASF збільшив обсяги продажів в Україні на 12% за 2016 рік

BASF збільшив обсяги продажів в Україні на 12% за 2016 рік

Основні підрозділи компанії BASF за рік показали зростання більш ніж на 10%

Загалом у минулому році бізнес BASF (Badische Anilin & Soda-Fabrik) у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Вінницькій та Київській областях виріс в межах 15-20%.

Про це із посиланням на прес-службу компанії повідомляє latifundist.com

«З 2016 року BASF в Україні вдалося досягти хороших результатів з кількох причин. По-перше, в минулому році ми запустили кілька партнерських проектів з провідними українськими компаніями. По-друге, ситуація в ключових для BASF галузях економіки стабілізувалася, а в деяких індустріях навіть спостерігається зростання. Ще один важливий фактор – розвиток регіонів, зокрема, Західної і Центральної України », – розповів гендиректор BASF в Україні Андреас Лір.

Зазначається, що співпраця з BASF дозволила українським компаніям вийти на ринки Азії та Африки.

BASF – найбільший в світі хімічний концерн. Великий портфель пропозицій компанії включає в себе хімікати, пластмаси, спеціальні продукти, засоби захисту рослин, а також нафту і природний газ. Концерн засновано у 1865 році. Штаб-квартира – в місті Людвігсхафен, Німеччина. Кількість працівників: понад 113 000.

Представництво BASF в Україні було відкрито в 1992 році у Києві і стало однією з перших місій великих західних концернів у країні. На поточний момент регіональні представники працюють у всіх обласних центрах країни. Кількість співробітників, які працюють в Україні на даний час, становить понад 130 осіб.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло