У компанії S.Group нардепа Рибалки проходять обшуки

У компанії S.Group нардепа Рибалки проходять обшуки

Сергій Рибалка вважає, що в діях силовиків є політичний підтекст

Силовики проводять обшуки в офісах, у всіх філіях і на виробництвах групи компаній S.Group у Києві та Дніпрі. Про це пише finclub.

Проводять обшуки в десятків помічників і знайомих народного депутата, голови комітету Ради з питань фінансової політики та банківської діяльності Сергія Рибалки.

«Ми підтверджуємо факт проведення обшуків на кількох об'єктах, пов'язаних з корпорацією S.Group», – повідомили агентству Інтерфакс-Україна в прес-службі Генпрокуратури.

За словами Рибалки, так звані «слідчі дії» супроводжуються грубими порушеннями законодавства: у переважній більшості випадків уже декілька годин не пускають адвокатів, у всіх випадках у людей забрали телефони і не дозволяють нікому дзвонити.

«Це повне беззаконня. Вони зламали двері, ворота будівель, нещадно розгромили серверну. Силовики самі закрилися в офісах Дніпропетровської організації Радикальної партії і корпорації S.Group і нікого туди не пускають. Що вони можуть підкинути? Все що завгодно. Так діють тільки злочинці», – заявив народний депутат Сергій Рибалка.

Рибалка вважає, що в діях силовиків є політичний підтекст.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті