AtlasJet має великі плани розвитку в Україні

AtlasJet має великі плани розвитку в Україні

У авіакомпанії – складності з отриманням призначень на Київ та Одесу

Авіакомпанія «Атласджет Україна» (бренд Atlasglobal) може повернутися до планів розвитку і інвестицій з боку материнської компанії, якщо отримає можливість для базування бортів у Києві та Одесі і призначення на польоти з цих міст.

Про це повідомив виконавчий директор авіакомпанії Овунч Хорасан в інтерв’ю «Інтерфаксу».

«У 2014 році у нас були конкретні плани. Ми планували мати тут таку ж інфраструктуру, яка є у Atlasglobal в Туреччині. Були плани створити компанію технічного обслуговування, хендлінгову компанію, школу пілотів. Оскільки у нас складності з отриманням призначень на Київ і Одесу, реалізація стратегії затягується», – пояснив він.

На питання, скільки інвестиційних коштів уже вкладено в компанію з моменту її запуску, і скільки буде інвестовано в разі реалізації вищевказаного плану, Овунч Хорасан розповів, що вже вкладено понад $25 млн, а якщо плани щодо призначень будуть здійснені, це буде не менше $100 млн інвестицій протягом декількох років.

«В Одеському регіоні ми плануємо інвестувати в готелі, оскільки інвестор авіакомпанії має 20-річний досвід готельного бізнесу в люксовому сегменті. Хотілося б цей досвід принести в Україну», – додав Хорасан.

Авіакомпанія «Атласджет Україна» була зареєстрована в Україні 13 вересня 2013 року. Виконує регулярні рейси зі Львова, Харкова та Запоріжжя до Стамбулу з вересня 2015 року. Використовує торгову марку Atlasglobal для надання послуг в Україні.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло