Уряд США більше не вимагає у Twitter розкрити дані групи «Альтернативна імміграція»

Уряд США більше не вимагає у Twitter розкрити дані групи «Альтернативна імміграція»

У свою чергу Twitter відкликав позов до влади США

Компанія Twitter відкликала позов до влади США, після того як ті, в свою чергу, відкликали вимогу розкрити дані людини або групи осіб, що стоять за аккаунтом «Альтернативна імміграція» (@ALT_USCIS). Про це повідомляє Бі-бі-сі.

Аккаунт має підзаголовок «Імміграційний опір» і позиціонує себе як ресурс, що надає інформаційну допомогу легальним мігрантам, включно з тими, кого стосується указ президента Дональда Трампа про заборону на в'їзд в країну.

У четвер представники Twitter повідомили, що влада прислала їм запит на розкриття персональних даних осіб, які ведуть цей мікроблог.

Журналісти відзначають, що в твітах «Альтернативної імміграції» іноді згадувалося, що люди, які відповідають за цей обліковий запис, є співробітниками управління митниці і прикордонної охорони міністерства внутрішньої безпеки США, критично налаштованими щодо імміграційних ініціатив Трампа.

Компанія відмовилася йти назустріч владі, пославшись на свободу слова, і подала позов проти уряду.

Мін'юст США, який представляє в суді всі урядові структури, якщо проти них подаються позови, в п'ятницю відповів Twitter, що прохання чиновників про розкриття ідентичності більш не має сили.

«Ми зробимо перерву! Минулі кілька днів були неймовірно важкі для нас і повні тривог. Спасибі ще раз, Америка», – написали в «Альтернативній імміграції», дізнавшись про результат справи.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло