Twitter подала в суд на уряд США, ставши на захист свого користувача

Twitter подала в суд на уряд США, ставши на захист свого користувача

Посадовці вимагають конфіденційні дані особи, яка критикує Трампа

Twitter подала в суд на уряд США, ставши на захист свого користувача
DR

Компанія Twitter подала в суд на уряд Сполучених Штатів за те, що посадові особи вимагають в неї дані про особу, яка критикує в соцмережі Дональда Трампа та його адміністрацію. Про це повідомляє Reuters.

Акаунт @ALT_uscis, в якого 33 тисячі підписників, очевидно, веде анонімний працівник державної Міграційної служби, незгодний з політикою Трампа, припускає видання. Починаючи від інавгурації, анонімний акаунт висловлює незгоду з поглядами президента на зміни клімату, міграційні питання та інше.

Компанія отримала минулого місяця адміністративну вимогу надати всі дані стосовно цього акаунта. Причиною оголошено те, що абревіатура «uscis» розшифровується як Служба громадянства та імміграції США, тому посадовцям нібито потрібні ці дані для розслідування з метою дотримання митних зборів, штрафів та інших імміграційних питань.

«Відповідно до Першої поправки до Конституції США користувач Twitter має право на поширення своїх політичних поглядів, анонімно чи під псевдонімом», ─ заявила компанія Twitter у позові.

Позов подано до федерального суду в Сан-Франциско, де знаходиться головний офіс Twitter.

Американський союз громадянських свобод заявив, що представлятиме інтереси анонімного користувача.

Twitter раніше вже захищала права своїх користувачів у суді ─ в 2012 році вона відстояла протестувальників акції Occupy Wall Street, оскарживши вимогу від федеральних прокурорів надати їхні дані.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло