Бій Ломаченко – Соса: українець впевнено перемагає
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Бій Ломаченко – Соса: українець впевнено перемагає

Дивіться повне відео бою

Бій Ломаченко – Соса: українець впевнено перемагає

Український боксер Василь Ломаченко відстояв титул чемпіона світу за версією WBO у другій напівлегкій вазі (до 59 кг), вигравши технічним нокаутом в 10-му раунді в пуерториканського американця Джейсона Сосу на вечорі боксу, який проходив в американському Оксон-Хіллі, передає Сhampion.

Про те, що Джейсон Соса не виграє бій з українцем, стало ясно вже в першому раунді їх бою. Це був поєдинок справжнього чемпіона і тільки претендента. Вже з другого раунду Соса почав ховатися по кутках рингу після швидких атак Ломаченка.

Ломаченко влучно бив з будь-якої дистанції, з будь-якого кута. Соса також викидав удари, але вони розрізали повітря. В 4-му раунді Ломаченко помітно активізувався і праве око Соси почало закриватися.

Уже з наступного раунду Джеймсон став помітно нервувати від своєї неспроможності щось зробити в ринзі. Ломаченко грався зі своїм суперником, як кіт з мишкою.

Одноманітність цього бою почала втомлювати Ломаченка вже в шостому раунді. Українець жестами починає показувати, що він матадор, а його суперник жертва.

У восьмому раунді Соса мав бути нокаутований після побиття від Ломаченка, але українець, мабуть, вже втомився бити свого суперника.

У 9-му раунді Соса знову почав отримувати свою порцію ударів. В одному з моментів Соса ледь не випав за канати, його притримав Ломаченко. На 10-ий раунд Соса не вийшов, чим врятував своє здоров'я.

Для Ломаченко ця перемога стала восьмою і шостою достроковою.

Повне відео бою:

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло