Ігор Білоус офіційно підтвердив, що написав заяву про відставку

Ігор Білоус офіційно підтвердив, що написав заяву про відставку

В подальшому він планує допомагати залучати інвестиції в Україну і сприяти її економічному розвитку

Голова Фонду державного майна України Ігор Білоус офіційно підтвердив, що написав заяву про відставку, через свою сторінку у Facebook.

«Сьогодні я подав у відставку з посади голови Фонду держмайна України. Багато ідей, а головне – міжнародні стандарти приватизації – моїй команді вдалось втілити. Деякі речі ми запустили вперше за 25 років. Пишаюсь, що наша команда змогла зробити процес приватизації в Україні більш прозорим і простим. Розроблений нами законопроект дозволить остаточно перевести процес приватизації з політичної в економічну площину. Ми почали цю реформу, продовжать її інші», – написав Ігор Білоус.

Він розповів, що для нього прийшов час рухатись далі. Спочатку чиновник планує невелику перерву, що провести час з родиною.

«І невдовзі повернусь до того, чим займався до приходу на держслужбу», резюмував Білоус.

Зазначимо, першим про відставку голова Фонду держмайна повідомив член комітету ВРУ з питань податкової та митної політики глава депутатської групи «Відродження» Віталій Хомутинник. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло