Ощадбанк приєднався до Європейської Бізнес Асоціації

Ощадбанк приєднався до Європейської Бізнес Асоціації

Участь держбанку у ЄБА відкриває нові можливості для кожного працівника

Минулого тижня Ощадбанк став членом одного з найбільш впливових та найчисельніших об’єднань бізнесу в Україні – Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА).

Про це повідомила прес-служба Ощадбанку.

«Участь Ощадбанку у Європейській Бізнес Асоціації відкриває нові можливості для кожного працівника. Завдяки членству в асоціації ощадівці зможуть брати участь у зустрічах з представниками влади та бізнесу, засіданнях профільних комітетів, навчальних та розважальних заходах по всій Україні, адже представництва ЄБА розташовані не лише у Києві, а й у Дніпрі, Львові, Одесі та Харкові», – цитуються у повідомленні слова голови правління Ощадбанку Андрія Пишного з цього приводу.

Зазначається, що Європейська Бізнес Асоціація на найвищому державному рівні дає можливість своїм компаніям-членам спільними зусиллями вирішити важливі для інвестиційного клімату України питання та покращити його на користь індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому.

Нагадаємо, також минулого тижня стало відомо, що Європейський банк реконструкції та розвитку планує купити пакет акцій Ощадбанку, який може виставити на продаж Міністерство фінансів. Про це в інтерв'ю одному з українських видань розповів керуючий директор ЄБРР у країнах Східної Європи і Кавказу Франсіс Маліж

За словами Андрія Пишного, рішення щодо продажу акцій банку прийматиме Кабмін. Але для цього ще необхідно внести відповідні зміни до законодавства.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло