Coca-Cola інвестувала в Україні $490 млн

Coca-Cola інвестувала в Україні $490 млн

У 2015 році компанія інвестувала тільки $15 млн

Американська компанія Coca-Cola за 25 років присутності на українському ринку за станом на кінець 2015 року інвестувала $ 490 млн. Ця цифра становить 1% від загального обсягу прямих іноземних інвестицій в Україні. У 2015 році обсяг інвестицій компанії в Україні склав $15 млн. При цьому її частина в загальному обсязі прямих іноземних інвестицій в Україні склав 1,13%.

Про це повідомила керівник відділу стратегічних досліджень міжнародної дослідницької компанії GfK Ukraine Тетяна Ситник.

«Економічний ефект від діяльності системи компаній Coca-Cola в Україні ми називаємо» ефектом 12», що означає, що кожна гривня додаткової вартості Coca-Cola генерує близько 12 додаткових гривень для української економіки», – зазначив генеральний директор компанії в Україні Константінос Спанудіс.

При цьому сума всієї доданої вартості, яка створена Coca-Cola в 2015 році оцінюється на рівні 4,9 млрд грн, що становить 0,25% ВВП і приблизно дорівнює плановому бюджету Одеси в 2015 році (4,6 млрд грн).

Внесок Coca-Cola в валову додану вартість харчової промисловості в Україні в 2015 році склав 0,23% в загальній валової доданої вартість галузі, 0,74% в оплаті руда і 0,15% в податках галузі.

Згідно з дослідженнями GfK Ukraine за даний період Coca-Cola заплатила 140 млн грн податків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло