Сирія заявила про удар коаліції по складу хімікатів та сотні загиблих – США заперечують

Сирія заявила про удар коаліції по складу хімікатів та сотні загиблих – США заперечують

Командування ВПС США називає заяву навмисною дезінформацією

Сирійська армія повідомила про повітряний удар, якого сили міжнародної коаліції в Сирії нібито завдали по сховищу з токсичними речовинами поблизу населеного пункту Дейр-Ез-Зор.

В результаті повітряної атаки начебто загинуло більше сотні людей, в тому числі цивільні – стверджує сирійське агентство SANA.

Як повідомляє Reuters, коаліція заперечує проведення рейдів у районі.

Заява сирійської армії промайнула в четвер на сирійському державному телебаченні. На даний момент не надійшло підтверджень від незалежних експертів про правдивість цієї інформації.

Полковник ВПС США Джон Дорріан, представник коаліції, заявив, що не проводив ніяких авіаударів в цій області у згаданий час.

«Сирійська заява, швидше за все, навмисна дезінформація», ─  відповів він по електронній пошті Reuters.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп наказав завдати ракетних ударів по авіабазі в Сирії, з якої, за його словами, здійснювалася хімічна атака по території повстанців у провінції Ідліб. Тоді від отруєння газом зарин 4 квітня в місті Хан Шейхун загинуло 85 мирних жителів, 23 з яких – діти.

Москва наполягає на тому, що мирні мешканці загинули через токсичні речовини, що потрапили в повітря від бомбардування хімічного арсеналу повстанців сирійськими військовими літаками.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті