Ryanair vs Бориспіль: наприкінці квітня відбудеться наступний раунд переговорів

Ryanair vs Бориспіль: наприкінці квітня відбудеться наступний раунд переговорів

Аеропорт вже відвідала технічна місія компанії

Черговий етап переговорів між лоукостером Ryanair і аеропортом Бориспіль щодо виконання рейсів компанії в аеропорт відбудеться наприкінці квітня 2017 року.

Про це повідомив генеральний директор Борисполя Павло Рябікін у четвер, 13 квітня, передає «Інтерфакс».

«Переговори тривають. Нас відвідала технічна місія компанії. Наступний етап наших переговорів відбудеться в кінці квітня в Ірландії», – сказав він журналістам.

Нагадаємо, наприкінці березня Рябікін повідомив, що «Бориспіль» поки не готовий піти на ті фінансові умови, за якими пропонує працювати ірландський лоукостер Ryanair.

«Тих тарифів, які просить Ryanair, аеропорт зараз надати не може, навіть з урахуванням усіх знижок. Ми запропонували їм свою публічну оферту. У них є свої умови і, якщо ми хочемо їх залучити, потрібні зміни до наказів МІУ шляхом зміни тарифів для всіх авіакомпаній», – прокоментував тоді новий генеральний директор аеропорту.

Зазначимо, Ryanair сьогодні, 13 квітня, оголосила, що відкриття нових рейсів з двох українських міст відбудеться у вересні – на два місяці раніше, ніж було попередньо заявлено – через високий попит з боку українських клієнтів та гостей країни.

Лоукостер планує здійснювати польоти з Києва і Львова до аеропорту Станстед у Лондоні (п’ять і два рейси на тиждень відповідно) в рамках розширеного розкладу рейсів з України на період зимового сезону 2017 року, який включає 11 нових напрямків.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло