Nestle інвестувала у виробництво в Україні 400 млн грн у 2016 році

Nestle інвестувала у виробництво в Україні 400 млн грн у 2016 році

Загалом інвестиції компанії в Україні находяться на рівні 150 млн грн

Компанія Nestlé інвестувала минулого року 400 млн грн у виробничі майданчики в Україні.

Про це на прес-конференції розповів директор Nestlé в Україні та Молдові Ансгар Борнеманн, повідомляє прес-служба компанії.

«Загалом по Україні інвестиції минулого року склали 400 млн грн», – сказав він.

З них 150 млн грн пішли на запуск нової лінії по виробництву вафель на Львівській кондфабриці «Світоч». Директор Nestlé в Україні та Молдові також зазначив, що сьогодні частка української сировини на трьох фабриках в Україні становить 75–80%.

Річний обсяг продажів Nestlé у світі сягнув у 2016 році 89,5 млрд швейцарського франка. Крім виробництва продуктів харчування, компанія володіє акціями підприємств парфюмерно-косметичної  і фармацевтичної промисловості.  

Nestlé розпочала свою діяльність в Україні у 1994 році. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч». У травні 2003 року у Києві засновано ТОВ «Нестлé Україна». Наприкінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100% акцій підприємства «Волиньхолдінг» (ТМ «Торчин»). В 2010 році Nestlé S.A. придбала ТОВ «Техноком», виробника продуктів швидкого приготування під ТМ «Мівіна». У 2012 році у Львові було створено Nestlé Business Service (NBS Lviv), що є одним із п’яти сервісних центрів Nestlé у світі та надає послуги з підтримки підрозділів компанії Nestlé на більш ніж 30 ринках Східної та Західної Європи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті