Apple купить частку в компанії Toshiba

Apple купить частку в компанії Toshiba

Угода забезпечить власну базу для виробництва напівпровідників

Apple купить частку в компанії Toshiba

Американська корпорація Apple розглядає можливість купити частину бізнесу з виробництва напівпровідників і пристроїв пам'яті японської компанії Toshiba, яка переживає кризу через масштабні збитки, пов'язані з банкрутством її «дочки» Westinghouse Electric. Про це в п’ятницю повідомляє Reuters.

Apple розглядає можливість інвестицій у кілька мільярдів доларів, щоб отримати частку більш ніж у 20% у плані, це дозволить Toshiba тримати бізнес під американським і японським контролем, повідомляє NHK з посиланням на анонімне джерело.

Також повідомляється, що Apple об'єднається з тайванською Hon Hai Precision Industry, відомою під брендом Foxconn, яка теж хоче придбати цей бізнес у Toshiba. Це дозволило б Toshiba залишити за собою контрольний пакет акцій Toshiba Memory й уникнути проблем, пов'язаних із можливим витоком технологій.

Це допоможе Apple забезпечити стійку виробничу базу напівпровідників, які активно використовуються в продукції, що випускається нею, в тому числі в смартфонах iPhone.

Продаж підрозділу є ключовим моментом для Toshiba, який дозволить їй залишитися «на плаву» після банкрутства американського ядерного підрозділу Westinghouse Electriс. За прогнозами компанії, її чистий збиток за підсумками фінроку, що завершився 31 березня, може скласти до $9,2 млрд.

Акції Toshiba в п'ятницю подешевшали на 5,6%.

Нагадаємо, американська Westinghouse Electric, дочірня компанія корпорації Toshiba, оголосила себе банкрутом. Банкрутство оголошено через збитки, які досягли $7 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті