Пасажира United Airlines на борту літака вжалив скорпіон

Пасажира United Airlines на борту літака вжалив скорпіон

Чорна смуга для авіакомпанії продовжується

Пасажира United Airlines на борту літака вжалив скорпіон
фото Pinterest

Це був важкий тиждень для United Airlines. Того ж дня, коли працівники авіакомпанії ганебно витягли з літака чоловіка в Чикаго, іншу людину під час перельоту United з Х'юстона в Калгарі вжалив скорпіон. Про це пише CNN.

Отруйна тварюка впала з верхньої полиці і приземлилася на волосся Річарда Белла, поки він їв бутерброд на своєму місці бізнес-класу, за словами його дружини Лінди.

«Мій чоловік відчув, як щось повзає в нього по голові, схопив це й кинув на стіл. Він схопив скорпіона якраз за хвіст, тому істота його вжалила», ─ сказала вона CNN.

За її словами, чоловік прогнав скорпіона зі свого столу, той упав в прохід і налякав сусіднього пасажира, який кричав: «Боже мій, це скорпіон».

Після цього стюардеси швидко прибрали істоту з літака, спустивши в унітаз.

Поки що не зрозуміло, як скорпіон потрапив на борт. Літак прилетів у Хьюстон раніше того ж дня з Коста-Рики, відповідно до плану польотів.

За словами Лінди, інший пасажир дав її чоловіку таблетку бенадрилу, щоб не було алергії на укус.

«Наші бортпровідники допомогли вкушеному скорпіоном клієнту, ─ сказали United в заяві. ─ Наш екіпаж негайно зв’язався з медслужбою на землі, які надали консультацію, як діяти і запевнили екіпаж, що небезпеки для життя немає».

Як повідомлялося раніше, cпівробітники компанії United Airlines, застосувавши грубу силу, витягли з літака пасажира, щоб звільнити місце для свого працівника.

За останніми даними від ABC News, пасажиру Девіду Дао, якого насильно витягли з літака, необхідна допомога пластичного хірурга. У 69-річного лікаря Девіда Дао зламаний ніс, вибиті кілька зубів, а також діагностовано струс мозку.

Адвокати пасажира подали на United Airlines до суду, суд зобов'язав авіакомпанію зберегти докази.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло