«Альфа Груп» заявила, що не втручається в політичне життя країн присутності

«Альфа Груп» заявила, що не втручається в політичне життя країн присутності

Група оголосила себе поза політикою і будь-якими політоцінками

«Альфа Груп» офіційно заявила, що не втручається у політику країн присутності. Будь-яка бізнес-структура має дотримуватися законів та правил тієї країни, де вона присутня, і підтримувати робочі відносини з владою, «незалежно від їхньої політичної орієнтації».

Про це йдеться у відкритому листі акціонерів, котрий є у розпорядженні редакції «Лента.Ру».

«За весь час існування групи її акціонери вважали для себе неможливим не тільки втручатися в політичне життя країн своєї присутності, але навіть публічно озвучувати будь-яку політичну позицію», – наголошується в заяві.

В «Альфі» додали, що ніколи не підміняли менеджмент контрольованих компаній, хоча іноді це мало й негативні наслідки.

«Ще раз підкреслимо, ми поза політикою і поза будь-якими політичними оцінками. Ми займаємося бізнесом. І будемо намагатися продовжувати ним займатися – і в Росії, і в Україні, і в Західній Європі, і у США», – резюмують у заяві.

Зазначимо, 13 квітня прес-служба Альфа-Банку в Україні опублікувала заяву, у якій спростовувала свою причетність до розміщення реклами в Києві з зображеннями бойовиків з ОРДЛО.

Зокрема, йшлося про таке: «Альфа-Банк одним з перших міжнародних банків припинив роботу на окупованих територіях у повній відповідності до законодавства України: як в Криму, так і на Донбасі». 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті