«Зелене яблуко»: Apple та її постачальники переходять на сонячну енергію
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

«Зелене яблуко»: Apple та її постачальники переходять на сонячну енергію

Крім екологічних переваг це незабаром принесе компанії економічну вигоду

«Зелене яблуко»: Apple та її постачальники переходять на сонячну енергію
фото Pinterest

Ще три постачальники компанії Apple заявили, що будуть використовувати тільки відновлювані джерела енергії при виробництві компонентів для американського техногіганта. Про це пише Bloomberg.

Як заявила виконавчий директор компанії Ліза Джексон, кількість постачальників Apple, які працюють тільки на сонячній і вітровій енергії збільшилася до семи. До групи приєдналися компанії Compal Electronics Inc., Sunwoda Electronic Co. та Biel Crystal Manufactory Ltd.

Сама Apple в даний час отримує 96% своєї виробничої енергії з відновлюваних джерел.

Організація Greenpeace присудила Apple звання найбільш «зеленої» в світі компанії. В найближчому майбутньому виробник iPhone повністю перейде на відновлювані джерела енергії, і його приклад наслідуватимуть і постачальники корпорації.

Apple дотримується екологічних зобов’язань, укладених ще з попередньою адміністрацією Барака Обами, навіть після того, як президент Дональд Трамп скасував та послабив багато екологічних вимог.

«Нова адміністрація чітко дала зрозуміти, що для неї на першому місці ─ почути голос бізнесу, тому ми зробимо все можливе, що вголос заявити про наші цінності», ─ зазначає Ліза Джексон, яка очолювала Агентство з охорони навколишнього середовища в перший президентський термін Обами.

Apple використовує відновлювані джерела енергії для живлення своїх об'єктів уже в 24 країнах, включаючи США, додає Джексон. Apple і постачальники розраховують виробляти понад 2,5 млрд кіловат-годин за рік чистої енергії до кінця 2018 року, йдеться в повідомленні компанії в березні. Apple будує сонячні панелі на даху своєї нової штаб-квартири і планує продавати зайву енергію на ринку.

«Зелене яблуко»: Apple та її постачальники переходять на сонячну енергію
Нова штаб-квартира Apple в Купертіно, 100% на сонячній енергії
фото Apple Inc.

Технологічні компанії ─ одні з найбільших покупців чистої енергії, на чолі з Alphabet, Facebook і Microsoft, чия співпраця з більш ніж 60 компаніями і рядом екологічних груп дозволить виробити 60 гігават відновлюваної енергії до 2025 року. Цього достатньо, щоб замінити всі вугільні електростанції в США, які, як очікується, буде закрито в 2020 році.

Корпорації закупили майже 3,7 гігават екологічно чистої електроенергії в 2015 році, і ще 2,5 гігават в минулому році, згідно Bloomberg New Energy Finance.

Аналітик Bloomberg Кайл Харрісон зазначає, що вкладання коштів у відновлювальну енергію зараз дозволить цим компаніям заощадити гроші в довгостроковій перспективі, особливо з вичерпуванням і подорожчанням традиційних видів палива.

Нагадаємо, пивоварна компанія Anheuser-Busch InBev, власник таких марок як Bud, Stella Artois, Staropramen, Taller (українські «Чернігівське», «Рогань та ін.), оголосила про свою готовність до 2025 року на 100% перейти на закупівлі електроенергії з відновлюваних джерел.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло