Boeing масово скорочує працівників

Boeing масово скорочує працівників

Падіння продажів змушує компанію переглянути кількість інженерів

Boeing масово скорочує працівників
Фото futureofflight.org

Компанія Boeing в понеділок попередила своїх співробітників, що вона планувала ще одну серію вимушених скорочень, які торкнуться сотень інженерів, повідомляє Reuters, спираючись на джерело в компанії й оприлюднене оголошення.

Перед цим було оголошено про серію скорочень робочих місць в кількості 245 працівників, заплановану на 19 травня. Так компанія відреагувала на підвищення конкуренції та уповільнення продажів літаків.

Додаткові звільнення повинні початися 23 червня, згідно з оголошенням Джона Гамільтона, віце-президента з інжинірингу компанії Boeing Commercial Airplanes.

«Друга фаза вимушених скорочень для деяких спеціальностей пройде в штаті Вашингтон і в інших виробничих місцях, ─ йдеться в оголошенні. ─ Ми попереджаємо, що буде скорочено сотні інженерно-технічних працівників. Додаткові скорочення в цьому році будуть залежати від нашого бізнес-середовища та кількості добровільних звільнень».

З компанії вже пішло кілька сотень інженерів за рахунок добровільних звільнень, оголошених у січні й березні.

У заяві літакобудівна компанія сказала, що додаткові скорочення робочих місць включатимуть не тільки рядових працівників, а й менеджерів і керівників, це буде поєднання добровільних та вимушених звільнень.

«З метою підвищення загальної конкурентоздатності та інвестицій у наше майбутнє, ми скорочуємо витрати і приводимо рівень зайнятості до вимог бізнесу і ринку», ─ йдеться в заяві.

Поки що не зрозуміло, чи торкнуться скорочення робочих на заводі Dreamliner Boeing в Південній Кароліні.

Як повідомляв Mind, авіаконцерн Boeing почне встановлювати на свої літаки роздруковані на 3D-принтері деталі. Це дозволить зменшити вартість кожного літака 787 Dreamliner на 2-3 млн доларів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті