НГТУ обрала страховика на Євробачення-2017

НГТУ обрала страховика на Євробачення-2017

«Еталон-Поліс» спеціалізується на наданні послуг у сфері ризикового страхування

Національна громадська телерадіокомпанія України – організатор конкурсу Євробачення-2017 – 14 квітня вибрала СК «Еталон-Поліс» для надання послуг страхування глядачів і акредитованого персоналу конкурсу, персоналу з підготовки монтажних і демонтажних робіт, а також страхування необхідних вантажів для проведення конкурсу.

Про це повідомляється в системі електронних закупівель ProZorro, передає «Інтерфакс».

Пропозиція саме цього страховика виявилася економічно найбільш вигідною. Компанія «Еталон-Поліс» зареєстрована у 2001 році, спеціалізується на наданні послуг у сфері ризикового страхування.

Згідно з інформацією, вартість страхування життя та здоров'я глядачів конкурсу у загальній кількості 54 000 осіб передбачається у розмірі 225 900 грн.

Страхування життя і здоров'я акредитованого персоналу – 12 500 журналістів, операторів, обслуговуючого персоналу, учасників і артистів – обійдеться у 180 000 грн.

Окремо планується застрахувати життя і здоров'я 400 робітників персоналу з проведення монтажних і демонтажних робіт. Очікувана ціна закупівлі послуги – 233 040 грн.

Також замовник збирається застрахувати у «Еталон-Поліс» вантажі, необхідні для підготовки та проведення пісенного конкурсу, за ціною 195 020 грн.

Зазначимо, підготовка до цьогорічного пісенного конкурсу супроводжувалась гучним скандалом довкола кандидатки від РФ Юлії Самойлової. Європейський мовний союз (EBU) у своїй заяві на минулому тижні підтвердив, що Росія не братиме участі в Євробаченні цього року в Києві. 

Нагадаємо, СБУ заборонила громадянці Російської Федерації Юлії Самойловій на три роки в'їзд до України, оскільки у 2015 році вона дала у Керчі (Крим) концерт, чим порушила закон України про порядок в'їзду на тимчасово окуповану територію. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті