НБУ виграв три справи за позовами до майнових поручителів Дельта Банку

НБУ виграв три справи за позовами до майнових поручителів Дельта Банку

Йдеться про іпотечне майно на майже 64 млн грн

Нацбанк за I квартал поточного року виграв три судових справи за позовами до майнового поручителя АТ «Дельта банк» щодо звернення стягнення на іпотечне майно.

Загальна вартість майна, згідно оцінки незалежного суб’єкта оціночної діяльності, складає 63,6 млн грн, наголошує прес-служба НБУ.

Наразі у судах – ще шість позовів до майнових поручителів за кредитами рефінансування, наданими Нацбанком Дельта Банку.

Нагадаємо, «Дельту» віднесено до категорії неплатоспроможних 2 березня 2015 року, а 2 жовтня 2015-го за пропозицією ФГВФО Нацбанк ухвалив рішення відкликати банківську ліцензію та ліквідувати цей банк.

Всього за 2014-2017 роки Національний банк ініціював 47 судових розглядів щодо стягнення з майнових та фінансових поручителів неплатоспроможних банків заборгованості перед НБУ. Станом на 1 квітня отримано 23 рішення судів про звернення стягнення на майно поручителів, справедлива вартість якого становить 1,1 млрд грн.

Зазначимо, на початку квітня НБУ заявив про чергову перемогу у судовому процесі. Господарський суд Києва 4 квітня задовольнив позов Нацбанку і прийняв рішення щодо звернення стягнення на майно Київського суднобудівного-судноремонтного заводу, який виступав майновим поручителем по кредиту рефінансування банку «Фінанси та кредит». Згідно незалежної оцінки, вартість майна, на яке звертається стягнення, становить 287,3 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло