Uber розпочав роботу в Харкові

Uber розпочав роботу в Харкові

Мінімальна вартість поїздки – 25 грн

В Україні сервіс Uber працює з 2016 року. Наразі це лише п’ять найбільших українських міст: Київ, Одеса, Львів, Дніпро, а тепер і Харків.

Прес-служба Uber повідомила, якими будуть тарифи на uberX в Харкові.

Зазначається, що за подачу автомобіля клієнт має сплатити 17 грн. Потім кожний кілометр дороги буде коштувати 4 грн. При цьому встановлено мінімальну вартість поїздки у розмірі 25 грн.

Заплатити можна готівкою та банківськими кратками.

Нагадаємо, мер Дніпра Борис Філатов на своїй Facebook-сторінці особисто повідомив, що мережа таксі Uber розпочала роботу в місті. Мінімальна вартість поїздки там – 14 грн.

Зазначимо, Uber як приватна компанія не зобов'язана повідомляти про свої фінанси публічно, але сервіс таксі цього року вирішив вперше оприлюднити свої фінансові дані.

За підсумками 2016 року Uber одержав скоригований збиток в розмірі $2,8 млрд. Загальна виручка компанії склала $6,5 млрд. Причому в четвертому кварталі минулого року цей показник збільшився на 74%, до $2,9 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло