У Facebook починає працювати новий сервіс віртуальної реальності

У Facebook починає працювати новий сервіс віртуальної реальності

Будь-який куточок світу стає ще ближчим

У Facebook починає працювати новий сервіс віртуальної реальності
кард з відео у Facebook

Ще одна новинка від Facebook, представлена на традиційній конференції F8 ─ простір віртуальної реальності, куди можна переміщатися разом зі своїми друзями. Марк Цукерберг, засновник Facebook, повідомив у своєму дописі, що команда соцмережі щойно запустила Spaces ─ соціальну платформу віртуальної реальності.

«Зі Spaces ви можете спілкуватися з вашими друзями, телепортуватися куди завгодно і робити, що захочете», ─ повідомляє Цукерберг.

У відео, яким супроводжується допис Марка, користувачі мережі, залишаючись у власних квартирах, перетворюються на анімовані образи й переміщуються по світу, весело проводячи час.

«Акторам настільки сподобалося зніматися у цьому відео, що вони попросили залишитися у Spaces ще декілька годин після зйомок», ─ пише винахідник.

Нагадаємо, вчора Цукерберг презентував технологію, яка дозволить спілкуватися силою думки. Досягти цього можливо, використовуючи спеціальний пристрій для управління програмою за допомогою думки, стверджує засновник Facebook.

Як повідомлялося, на нещодавній традиційній конференції Facebook F8 Марк Цукерберг відкрив завісу таємниці над системою доповненої реальності та підтвердив чутки про те, що компанія розробляє інтерфейс «контролю свідомості».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло