Нова технологія Facebook дозволить спілкуватися силою думки

Нова технологія Facebook дозволить спілкуватися силою думки

Що, якби ви могли ділитися думками так само, як ділитеся фото чи відео?

Нова технологія Facebook дозволить спілкуватися силою думки
Марк Цукерберг і Морган Фрімен
фото Facebook Марка Цукерберга

Це не фантастика ─ таку іновацію у Facebook збирається запровадити Марк Цукерберг, засновник соцмережі. Досягти цього можливо за допомогою спеціального пристрою для управління програмою за допомогою думки, стверджує він. Про нову розробку, над якою працює команда, Цукерберг розповів у дописі на своїй сторінці, супроводивши його «гіфкою»:
«What if you could tape directly from your brain? – Що, якби ви могли записувати прямо з глибини власного мозку?»

«Кілька хвилин тому, в F8, ми поділилися проектом, над яким ми працюємо, і який в один прекрасний день дозволить нам поділитися думками, так само, як ми ділимося фотографіями та відео», ─ повідомляє Марк Цукерберг.

Наш мозок виробляє достатньо даних, щоб транслювати 4 фільми кожної секунди, стверджує програміст. Проблема в тому, що найкращий спосіб передати свою інформацію світу ─ мовлення ─ може передавати тільки той же обсяг даних, що й модем 1980-х років.

«Ми працюємо над системою, яка дозволить вам записувати дані прямо з вашого мозку приблизно в 5 разів швидше, ніж ви сьогодні друкуєте текст у своєму телефоні», ─ обіцяє Марк.

«Зрештою, ми хочемо перетворити це на мобільну технологію, яку можна буде запустити у широке виробництво. Навіть проста «мозкова команда» так/ні допоможе зробити такі речі, як доповнена реальність, більш природними», ─ ділиться планами засновник Facebook.

Однак технологія ще тільки в проекті і мусить пройти крізь чимало змін і доопрацювань, перш ніж люди зможуть поділитися думкою чи почуттями.

«Але це наш перший крок», ─ оптимістично стверджує Цукерберг.

Як повідомлялося, на нещодавній традиційній конференції Facebook F8 Марк Цукерберг відкрив завісу таємниці над системою доповненої реальності і підтвердив чутки про те, що компанія розробляє інтерфейс «контролю свідомості».

Платформа з підтримкою доповненої реальності Camera Effects стане доступною для розробників в бета-версії вже скоро. З її допомогою на фото можна буде накладати тривимірні маски поверх реальних облич. Нововведення Facebook використовує алгоритми машинного навчання і розпізнавання об'єктів.

Нагадаємо, кілька місяців тому Facebook відкрив вакансію «інженер нейрокомп'ютерного інтерфейсу». На конференції Цукерберг підтвердив, що планує заглибитися в мозкову діяльність.

«Ми продовжуємо покращувати платформу доповненої реальності. Зокрема, ми працюємо з нейрокомп'ютерним інтерфейсом, і колись ця платформа дозволить вам спілкуватися тільки за допомогою думок», ─ сказав засновник Facebook.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло