Активи банку «Київська Русь» буде виставлено на продаж

Активи банку «Київська Русь» буде виставлено на продаж

Фонд гарантування вкладів шукає потенційних покупців

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб має намір виставити на продаж активи банку «Київська Русь». Про це сказано в повідомленні прес-служби фонду.

Права вимоги за 8 кредитами юридичних осіб на торги планується виставити 5 окремими лотами. У рамках передпродажної підготовки Фонд запрошує потенційних покупців проаналізувати матеріали кредитних справ і надати свої пропозиції щодо можливої вартості активів.

Перший лот ─ права вимоги за 2 кредитами юридичної особи. Компанія-позичальник зареєстрована у Києві, сфера ─ діяльність холдингових компаній. У серпні 2016 року заборгованість за договорами перевищила 151 млн гривень. При цьому в заставу банку було передано 10,29 млн акцій юридичних осіб.

Другий лот ─ права вимоги за кредитом компанії, зареєстрованої в Києві. Сфера діяльності позичальника ─ неспеціалізована оптова торгівля. З вересня 2015 року позичальник перебуває у стані припинення за рішенням власника. У серпні 2016 року заборгованість за кредитним договором становила 145,8 млн гривень. У заставі ─ цінні папери (прості іменні акції в кількості 29,5 млн) і майнове поручництво.

Третій лот – права вимоги за 3 договорами. З вересня 2015 року позичальник у стані припинення за рішенням власника. До цього позичальник вів господарську діяльність у сфері «надання інших інформаційних послуг». У заставі банку ─ цінні папери (прості іменні акції) та майнове поручництво.

Четвертий лот - право вимоги за договором, укладеним з юридичною особою, а саме ─ за договором відступлення права вимоги. Свого часу банк відступив право вимоги за кредитом, але кошти за цим договором сплачені не були. У заставі банку – прості іменні акції в кількості 375 млн штук (7% акцій підприємства, сферою діяльності якого є виробництво газового обладнання). У серпні 2016 року заборгованість за договором становила 135,6 млн гривень.

П'ятий лот ─ права вимоги за договором юридичної особи. Компанія-позичальник зареєстрована у Києві. Сфера діяльності компанії ─ посередництво в торгівлі паливом, рудами, металами і промисловими хімічними речовинами. На серпень 2016 року сумарна заборгованість за договором становила 121,8 млн гривень.

Як повідомлялося, Національний банк України 19 березня 2015 року відніс банк «Київська Русь» до категорії неплатоспроможних.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті