Уряд і Львівська ОДА знайшли рішення «сміттєвої» проблеми

Уряд і Львівська ОДА знайшли рішення «сміттєвої» проблеми

Сміття зі Львова тимчасово прийматимуть на полігонах області

Кабмін разом із Львівською облдержадміністрацією та місцевими органами самоврядування Львівщини знайшли вирішення проблеми утилізації сміття на відходів на території Львова.

Сміття з міста буде вивозитися та утилізуватися на полігонах інших міст Львівської області, аж поки Львівська місьрада остаточно вирішить, яким саме чином утилізувати сміттєві завали, які утворюються у місті.

Для цього домовились підписати відповідний меморандум щодо прийому сміття з Львова на полігонах області.

Підписання планується сьогодні, 21 квітня, у присутності віце-прем’єра Володимира Кістіона, голови Львівської ОДА, Львівської облради та головами міських рад Львівщини.

Зазначимо, у березні співробітники Нацполіції зафіксували 21 факт перевезення сміття з Львівської області в інші регіони країни від жовтня 2016-го. У кожному з цих випадків водії сміттєвозів намагалися вивантажити сміття у непередбачених для цього місцях. Відходи з Львівщини сміттєвози намагалися залишити у Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Полтавській, Сумській та Черкаській областях. При цьому в більшості випадків вантажівки рухалися колонами і вивантажували тонни побутових залишків в одному місці. 

Водночас львівський голова наголошував: вирішення проблеми поводження з ТПВ – це  проблема держави. В області сталася техногенна біда, за словами Садового. І питання щодо вивезення сміття зі Львова до кінця не вирішується саме на державному рівні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті