Tedis Ukraine: внаслідок блокування роботи компанії дефіцит сигарет на ринку становить 40%

Tedis Ukraine: внаслідок блокування роботи компанії дефіцит сигарет на ринку становить 40%

За квітень держбюджет недоотримає 1,1 млрд грн

Tedis Ukraine оцінює дефіцит на ринку сигарет в 40% у зв'язку з прогнозованим попитом на них і блокуванням роботи компанії правоохоронними органами.

«В даний час ринок тютюнових виробів знаходиться в стані певної турбулентності в зв'язку наявністю нездорового і непрогнозованого попиту на тютюнові вироби. Дефіцит сигарет на ринку зараз становить 40%, чого ніколи раніше не було», – сказав агентству «Інтерфакс-Україна» директор Tedis Ukraine Іван Бей.

За його оцінками, в результаті такої ситуації тільки по акцизу державний бюджет недоотримає 1,1 млрд грн за квітень.

«Ми адаптували бізнес-процеси до нових умов і намагаємося по максимуму забезпечити продукцією як великих (великі роздрібні мережі), так і інших роздрібних контрагентів. Сподіваємося, що найближчим часом обстановка стабілізується, а контролюючі органи не дадуть ринку тютюнових виробів знову піти в тінь», – додав він.

Іван Бей нагадав, що Департамент у сфері економіки Генпрокуратури разом з Головною військовою прокуратурою і поліцією провели обшуки 31 березня 2017 року у головних офісах компанії в Києві та Одесі, а також у більшості регіональних підрозділів по всій Україні, і навіть за місцями проживання керівників компанії.

Силовики пояснили свої дії викриттям схеми ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах і незаконного виведення мільярдів гривень за кордон, у тому числі для фінансування тероризму. Під час слідчих дій вони вилучили значну кількість товару, опечатали частину складських приміщень, заарештували рахунки компанії. Також було накладено заборону на здійснення будь-яких дій з корпоративними правами.

У понеділок, 3 квітня, розповідає Бей, компанія продовжила роботу, змінивши формат операційної діяльності та відкривши нові розрахункові рахунки.

«На сьогоднішній день не всі регіональні структурні підрозділи відновили свою діяльність, але в цілому Tedis Ukraine працює», – прокоментував директор роботу компанії і висловив надію, що кожна гілка влади професійно розбереться в ситуації, прийнявши незаангажоване і законне рішення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті