mind
Літаючі таксі: за 5 хвилин на інший кінець міста, і ніяких заторів (ВІДЕО)

Літаючі таксі: за 5 хвилин на інший кінець міста, і ніяких заторів (ВІДЕО)

Дешеві та зручні електрокари в небі стають реальністю

Літаючі таксі: за 5 хвилин на інший кінець міста, і ніяких заторів (ВІДЕО)
фото з офіційного сайту Lilium

Німецька компанія Lilium успішно завершила першу серію тестування польотів у небі для 2-місного електрокара Eagle VTOL з функцією вертикального зльоту і посадки. Розробники на офіційному сайті компанії повідомляють:

«Ми вирішили деякі з найскладніших інженерних задач в авіації. Успішна програма тестових польотів показує, що наш новаторський технічний проект працює точно так, як ми і задумували».

У ході досліджень транспортним засобом управляли з відстані, проте Lilum розраховує, що вже у 2019 році їх творінням будуть управляти пілоти.

Зараз компанія працює над створенням 5-місної версії, яка зможе використовуватися як таксі. Поїздка, точніше політ із Lilium Jet буде як мінімум в 5 разів швидшим, ніж на авто, і значно ефективнішим у густонаселених містах. Таким чином, переліт з Манхеттену  до аеропорту Нью-Йорка займатиме всього 5 хвилин замість 55 хвилин на машині, а коштуватиме $6. Остаточна реалізація проекту очікується  до 2025 року.

Варто зазначити, що не лише Lilium Jet замається розробкою літаючих таксі. Такий же сервіс, але до 2021 року, планує створити і авіабудівна компанія Airbus.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті