Компанія Smartmatic пропонує голосувати на виборах, використовуючи «селфі»

Компанія Smartmatic пропонує голосувати на виборах, використовуючи «селфі»

Онлайн-голосування може прийти на зміну традиційній ручці та бюлетеню

Компанія Smartmatic пропонує голосувати на виборах, використовуючи «селфі»
фото з відкритих джерел

Компанія Smartmatic, що спеціалізується на електронних системах голосування, розробила мобільний додаток, який через функцію розпізнаваня обличчя дозволить реєструватися на виборах та голосувати. Про це повідомляє BBC.

Для ідентифікації особи додаток використовує біометричні дані та ID карту державного зразка. Далі користувач входить до системи через «селфі» і може голосувати, де б він не знаходився.

Майк Саммерс, програмний менеджер у Smartmatic, переконаний, що завдяки додатку вирішиться проблема низької явки людей на вибори, особливо молоді.

Багато країн світу на сьогодні вже використовують електронні технології у виборчому процесі. В США широко розповсюджені сенсорні дільниці, в Уганді необхідно відсканувати відбиток пальця для реєстрації перед голосуванням, а на останніх парламентських виборах в Естонії  кожен третій голос було віддано через Інтернет.

Втім питання безпеки змушує багато країн дотримуватися традиційного підходу до голосування. Кріс Скідмор, міністр Конституції Великобританії, що відповідає за вибори, зазначає: « Ми вважаємо, що сьогоднішній метод «паперу і ручки» є найкращим, це значить, що кожен індивідуальний голос буде враховано, один громадянин ─ один голос».

За його словами, для боротьби з шахрайством у подальшому виборців будуть просити показати документи на вході до дільниці.

Нагадаємо, сьогодні проходить перший тур французьких президентських виборів. Два кандитати, які переможуть сьогодні, змагатимуться в другому турі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло