«Луганському енергетичному об'єднанню» дозволили припинити електропостачання на територію ОРЛО

«Луганському енергетичному об'єднанню» дозволили припинити електропостачання на територію ОРЛО

З 25 квітня постачання електроенергії у неконтрольовану частину Луганської області не буде

«Луганське енергетичне об'єднання» (ЛЕО) з 25 квітня, згідно з рішенням Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та ДП «Енергоринок», припиняє поставки електроенергії у неконтрольовану частину Луганської області.

Про це, посилаючись на гендиректора ЛЕО Володимира Грицая, передає «Інтерфакс».

«Буквально вчора вранці ми отримали документи від ДП «Енергоринок», підтверджені документом з Міненерговугілля за підписом міністра Ігоря Насалика, що з 25 квітня буде повністю припинено перетік електроенергії на неконтрольовану сторону. Відповідно, зараз наші технічні служби проводять певні заходи, і з 25 квітня, з 00.00 годин, перетікання буде повністю відключено», – сказав Грицай.

У тому числі буде припинено й подачу електроенергії для потреб Попаснянського водоканалу.

Нагадаємо, 29 березня на своєму офіційному сайті Луганське енергетичне об'єднання попередило, що у квітні планує відключити від електропостачання всі підприємства житлово-комунальної сфери області, які мають борги за електроенергію.

ЛЕО пояснило це рішення фінансовим колапсом в енергокомпанії, який виник внаслідок неоплачуваних багатомільйонних поставок електроенергії на територію, непідконтрольну урядові України. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло