Ілон Маск з новою компанією Neuralink освоює «телепатію»

Ілон Маск з новою компанією Neuralink освоює «телепатію»

Обмін думками на відстані стане реальним до 2020 року

Ілон Маск з новою компанією Neuralink освоює «телепатію»
Фото nowtheendbegins.com

Генеральний директор Tesla та SpaceX Ілон Маск анонсував заснування нової компанії Neuralink, яка планує за чотири роки створити технологію, що поєднає людський мозок із комп'ютером.

Про це повідомляє International Business Times.

Neuralink планує вживлювати у людський мозок крихітні чипи розміром з мікрон (0,001мм), які допоможуть людям «спілкуватися» напряму з комп'ютером, оминаючи традиційні інтерфейси.

«Ми маємо на меті вивести на ринок щось таке, що зможе допомогти людям з серйозними ушкодженнями мозку (інсульт, ракові ураження, параліч, проблеми з пам'яттю)», ─ пояснив Маск.

Керівництво компанією Ілон Маск бере на себе, хоча й має мінімальні знання в галузі нейробіології. Із 1000 претендентів на роботу він обрав до своєї команди лише вісім.

Проте на шляху розвитку технології нейронних інплантів виникли перешкоди. Для реалізації проекту необхідно дочекатися змін у законодавстві.

«За 8–10 років цим зможуть користуватися і люди без інвалідності», ─ зазначає Маск. Більшою мірою це буде залежати від дозволів контролюючих органів та від того, наскільки добре пристрої працюватимуть для людей з обмеженими можливостями.

Нагадаємо, що схожий проект управління комп'ютерними програмами силою думки розробляє компанія Facebook.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті