Експерт NASA розроблятиме окуляри доповненої реальності для Apple
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Експерт NASA розроблятиме окуляри доповненої реальності для Apple

Техногігант працює також над безпілотними автомобілями

Експерт NASA розроблятиме окуляри доповненої реальності для Apple
кадр з відео NASA

Apple найняла фахівця з віртуальної і доповненої реальності Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) Джеффа Норріса для розробки продуктів у сферах віртуальної і доповненої реальності, в тому числі окулярів доповненої реальності. Про це у вівторок повідомляє видання Bloomberg.

Як вказує видання, призначення Норріса одним з головних менеджерів компанії ─ це сигнал того, що в лінійці Apple будуть створюватися нові продукти.

У NASA Норріс займався створенням нових способів управління космічними апаратами і роботами в космосі за допомогою технологій VR і AR, вказано на сайті управління. Норріс працював, зокрема, з ПЗ для управління марсоходами з поверхні Землі і окулярами доповненої реальності для огляду краєвидів Марса, як показано на відео внизу.

В Apple Норріс керуватиме командою зі створення AR-продуктів. Стверджується, що цими продуктами будуть окуляри доповненої реальності і пов'язані з ними нові функції iPhone. Норріс і Apple поки що не розголошують плани компанії.

Апаратні AR-продукти під брендом Apple, повідомляють джерела, можуть вийти на ринок вже в 2018 році.

Про те, що Apple наймає інженерів NASA, написало також видання The Wall Street Journal. За даними джерела, фахівці агентства будуть проводити випробування безпілотних автомобілів. Apple в цьому сегменті автомобільного ринку відстає від конкурентів і зараз хоче наздогнати технічний прогрес. Згідно з виданням, Apple взяла на роботу 6 фахівців, в тому числі інженерів-робототехніків NASA, які обладнають безпілотними технологіями автомобілі Lexus.

Як повідомлялося раніше, Apple отримала від Національної адміністрації безпеки дорожнього руху США ліцензію на випробування безпілотних автомобілів на дорогах Каліфорнії.

Нагадаємо, організація Greenpeace присудила Apple звання найбільш «зеленої» в світі компанії. Компанія в даний час отримує 96% своєї виробничої енергії з відновлюваних джерел. Нещодавно ще три постачальники Apple заявили, що будуть використовувати тільки відновлювані джерела енергії при виробництві компонентів для американського техногіганта.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло