«Укртрансгаз» отримає 218 млн кубометрів газу з ресурсу польської компанії
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

«Укртрансгаз» отримає 218 млн кубометрів газу з ресурсу польської компанії

Постачити блакитне паливо у 2017 році будуть PGNiG разом з «ЕРУ Трейдинг»

Група компаній «ЕРУ» («Енергетичні ресурси України») у поточному році поставить «Укртрансгазу» 218 млн куб. м газу з ресурсу польської PGNiG SA.

Про це, посилаючись на прес-службу «ЕРУ», повідомив «Інтерфакс».

«Вперше в історії «Укртрансгазу» контракт буде реалізований компаніями, не пов'язаними з «Нафтогазом України». Газ буде постачатися компанією PGNiG її українським партнером «ЕРУ Трейдинг». Газ, що поставляється, «Укртрансгаз» використовує для власних цілей зберігання й роботи системи», – йдеться у повідомленні прес-служби.

В PGNiG відзначають, що розпочали поставки газу до України у 2016 році. Тепер аналізують можливості подальшого розширення продажів на українському ринку.

19 квітня «Укртрансгаз» завершив свою першу закупівлю газу для виробничо-технологічних потреб через систему ProZorro. «Нафтогаз України» виграв три з семи лотів. При очікуваній вартості 218 млн куб. м газу в 1 млрд 672,06 млн грн (без ПДВ) виграшні пропозиції НАК склали 1 млрд 394,328 млн грн, 1 млрд 372,528 млн грн і 1 млрд 350,728 млн грн.

По одному лоту виграли ще чотири компанії: «ЕРУ Трейдинг» (1 млрд 352,656 млн грн), «Еско-Північ» (1 млрд 290,56 млн грн), Trafigura Ukraine (1,35 млрд грн), ТОВ «Газоторгова компанія «(1 млрд 330,5 млн грн). Торги ще за трьома лотами були скасовані через подачу менше двох заявок.

Група «Енергетичні ресурси України» спеціалізується на реалізації проектів в українській енергетиці. Належить Андрію Фаворову, Дейлу Пері і Ярославу Мудрому.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло