Завод «Маяк» за програмою імпортозаміщення виготовив новий РПГ

Завод «Маяк» за програмою імпортозаміщення виготовив новий РПГ

Випробування нового озброєння на військовому полігоні пройшли успішно

Київський завод «Маяк» презентував військовим дослідний зразок нового ручного протитанкового гранатомета РПГ-М7, виготовлений підприємством за програмою імпортозаміщення.

Про це повідомила прес-служба держконцерну.

Повідомляється, що презентація нового озброєння пройшла у вівторок на військовому полігоні у Житомирській області за участю представників РНБО, Міноборони, СБУ і ЗСУ.

За даними розробника, новий РПГ-М7 призначений для боротьби з бронетанкової технікою противника на середніх і ближніх відстанях. Дальність ураження нового озброєння – до 0,5 км.

«Маяк» спеціалізується на розробці, виготовленні, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння і військової техніки, проведенні та реалізації науково-дослідних і конструкторсько-експериментальних робіт з розробки та впровадження у виробництво нових виробів.

З липня 2012 року за рішенням уряду 100%-ний держпакет акцій компанії перейшов в управлінні держконцерну «Укроборонпром».

Зазначимо, сумарний чистий дохід підприємств – учасників держконцерну «Укроборонпром» за підсумками 2016 року збільшився у порівнянні з 2015-м на 31,2% – до 28,3 млрд грн. 

Фінрезультат від операційної діяльності за підсумками 2016 року склав 2,344 млрд грн. Обсяг інвестицій, спрямованих у 2016 році на виробництво нової техніки за рахунок оборотних коштів підприємств-учасників держконцерну, – 684 млн грн.

У березні на одному з військових полігонів у Житомирській області проведено випробування двох бойових модулів – «Шквал» та «Стілет», призначених для озброєння глибоко модернізованої БМП, спроектованої на Житомирському бронетанковому заводі. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті