«Перша приватна броварня» більше не варитиме пиво на території Росії

«Перша приватна броварня» більше не варитиме пиво на території Росії

Компанія відкликала свою ліцензію

Через порушення правил територіальності продажів компанія «Перша приватна броварня» достроково відкликала ліцензію на виробництво пива в Росії. За словами власника ППБ Андрія Мацоли, угоду компанія розірвала раніше терміну.

«Раніше наше пиво вироблялося по ліцензії в Росії. Договір був підписаний в 2012 році, але ми достроково розірвали цю угоду через порушення ліцензіатом правил територіальності продажів. Він продавав пиво в Криму, а це територія України. Напевно, ми перша українська компанія, яка вирішила достроково розірвати такий договір в односторонньому порядку», – повідомив АндріяМацола в інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна».

За його словами, частка експорту в загальній структурі продажів компанії становить 1%.

«Перша приватна броварня» експортує пиво приблизно в 10 країн світу – це США, Польща, Німеччина, Великобританія та ін.

За 2016 рік ППБ наростила об’єми виробництва більше ніж на 14%, до 2 млн гектолітрів. Доля компанії на ринку пива складає близько 15%.

ТОВ «Перша приватна броварня» було створено в 2004 році і здійснює управління двома пивзаводами – у Львові і Радомишлі (Житомирська обл.) сумарною потужністю 2,4 млн гектолітрів пива на рік.

Згідно з даними держреєстру, власником українського ТОВ зі статутним капіталом 46,72 млн грн виступає кіпрська «Бонет Лімітед».

Найбільшим акціонером компанії і її СЕО є Андрій Мацола.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті