Volkswagen хоче продати Ducati

Volkswagen хоче продати Ducati

Продаж непрофільних активів допоможе компанії пришвидшити розвиток

Volkswagen хоче продати Ducati
фото Ducati

Volkswagen AG розглядає можливість продажу свого італійського мото-бренду Ducati в рамках оптимізації активів, яка почалася минулого року. Про це повідомляє Bloomberg, посилаючись на джерела в компанії.

Підрозділ преміум-автомобілів Volkswagen – Audi, яка володіє Ducati, ще два місяці тому озвучувала потенційних учасників торгів і кілька стратегічних покупців висловили інтерес, повідомляють джерела. За їх словами, Audi найняла Evercore Partners Inc. для консультацій  щодо вибору якнайкращого варіанту.

Якщо достойного покупця не знайдеться – Volkswagen залишить мото-бренд собі.

Представники як Audi, так і Evercore на даний момент відмовилися від коментарів.

Продаж Ducati, який VW придбав у 2012 році за $1,12 млрд, означатиме, що в політиці керування компанією відбуваються суттєві зміни після того, як зі своїх посад пішли виконавчий директор Мартін Вінтеркорн і CEO Фердинанд Пієх.

Новий виконавчий директор Маттіас Мюллер приступив до масштабної стратегічної реконструкції автовиробника, в тому числі до аналізу непрофільних активів, як Ducati. Таким чином промисловому гіганту збираються дати новий поштовх до розвитку.

Evercore Partners ─ глобальна незалежна інвестиційна консалтингова компанія.

Як повідомлялося, General Motors продає за $2,3 млрд свій європейський бізнес ─ Opel разом із його британським підрозділом – брендом Vauxhall і йде з Європи через збитковість бізнесу.

Раніше Mind писав, що BMW виведе на авторинок 40 нових моделей, 8 з яких – електрокари. Таким чином фірма розраховує перехопити лідерство в прямого конкурента ─ Mercedes-Benz.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло