Захворіло у світі
31,032,045
Померло у світі
960,729
Вилікувалось у світі
21,255,717
Захворіло в Україні
178,353
Померло в Україні
3,583
Вилікувалось в Україні
78,184
Volkswagen хоче продати Ducati

Volkswagen хоче продати Ducati

Продаж непрофільних активів допоможе компанії пришвидшити розвиток

Volkswagen хоче продати Ducati
фото Ducati

Volkswagen AG розглядає можливість продажу свого італійського мото-бренду Ducati в рамках оптимізації активів, яка почалася минулого року. Про це повідомляє Bloomberg, посилаючись на джерела в компанії.

Підрозділ преміум-автомобілів Volkswagen – Audi, яка володіє Ducati, ще два місяці тому озвучувала потенційних учасників торгів і кілька стратегічних покупців висловили інтерес, повідомляють джерела. За їх словами, Audi найняла Evercore Partners Inc. для консультацій  щодо вибору якнайкращого варіанту.

Якщо достойного покупця не знайдеться – Volkswagen залишить мото-бренд собі.

Представники як Audi, так і Evercore на даний момент відмовилися від коментарів.

Продаж Ducati, який VW придбав у 2012 році за $1,12 млрд, означатиме, що в політиці керування компанією відбуваються суттєві зміни після того, як зі своїх посад пішли виконавчий директор Мартін Вінтеркорн і CEO Фердинанд Пієх.

Новий виконавчий директор Маттіас Мюллер приступив до масштабної стратегічної реконструкції автовиробника, в тому числі до аналізу непрофільних активів, як Ducati. Таким чином промисловому гіганту збираються дати новий поштовх до розвитку.

Evercore Partners ─ глобальна незалежна інвестиційна консалтингова компанія.

Як повідомлялося, General Motors продає за $2,3 млрд свій європейський бізнес ─ Opel разом із його британським підрозділом – брендом Vauxhall і йде з Європи через збитковість бізнесу.

Раніше Mind писав, що BMW виведе на авторинок 40 нових моделей, 8 з яких – електрокари. Таким чином фірма розраховує перехопити лідерство в прямого конкурента ─ Mercedes-Benz.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті